Állásajánlatok - Vitta Hotel Superior Budapest

Állásajánlatok

Recepciós

Szállodánk recepciós munkatársat keres. Megbízható hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.

Főbb feladatok:
· Vendégek fogadása, fizettetése, elutaztatása
· Biztosítja a szolgáltatás elvárt minőségét, a vendégek udvarias kiszolgálását,
· Napi szinten kommunikál a vendégekkel, és a szálloda többi részlegével
· Kezeli a panaszokat, kéréseket,
· Adminisztrációs feladatok ellátása

Feltételek:
· Angol nyelv magasfokú ismerete szóban és írásban
· Számítógép felhasználószintű ismerete (Word, Excel, Levelezés),
· Jó kommunikációs képesség, alkalmazkodóképesség, vendégcentrikus hozzáállás

Előnyt jelent:
· HostWare szállodai program ismerete
· Recepción szerzett tapasztalat
· Egyéb nyelvismeret

Felszolgáló

Szállodánk felszolgáló munkatársat keres. Megbízható hosszú távú munkalehetőséget kínálunk. Teljes és részmunkaidősök jelentkezését egyaránt várjuk.

Feladatok
· reggeliztetés
. étteremben a rend folyamatos fenntartása
· félpanziós ebédeltetés és vacsoráztatás
· rendezvényeken kávészünet bekészítés, felszolgálás